پرسش های متداول

پاسخ پرسش های مورد نظر خود را براساس شاخه های زیر بیابید.

محصولات خانگی (RAC)

کلیه اطلاعات مربوط به آمپر مصرفی دستگاه ها در کاتالوگ ذکر شده است و شما می توانید جهت دریافت کاتالوگ، مدل محصول مورد نظر خود را مشخص کرده و به آدرس info@goldiranac.com ارسال فرمایید تا کاتالوگ و مشخصات فنی در اسرع وقت برای شما از طریق ایمیل فرستاده شود.
از دستگاه های اینورتر فقط مدل تایتان تروپیکال اینورتر مناسب مناطق حاره می باشد.
برای اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش لطفً با شماره 81066-021 تماس حاصل فرمایید.
برای اخذ نمایندگی فروش در سراسر کشور لطفاً با دفتر مرکزی ال جی با شماره تماس 22900825-021 تماس حاصل فرمایید و یا به قسمت نمایندگان فروش در سایت مراجعه کرده و فرم مربوط به اخذ نمایندگی را پر نمایید.
پرداخت به صورت نقدی می باشد.
برای دریافت قیمت، مدل و ظرفیت محصول را مشخص نموده و درخواست خود را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال فرمایید.
آدرس ایمیل: info@goldiranac.com
شما می توانید به منظور خرید محصولات این شرکت ابتدا با واحد کارشناسی تماس حاصل فرموده تا هماهنگی های لازم جهت بازدید رایگان از محل مورد نصب توسط کارشناسان این شرکت صورت گیرد. پس از تعیین ظرفیت مناسب با فضای مورد نظر ، شما می توانید از بین مدل های موجود نسبت به انتخاب مدل (در ظرفیت تعیین شده) اقدام نموده و دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایید. بدیهی است شرکت تهویه گلدیران تنها محصولاتی را که با نظر کارشناسان این شرکت تعیین ظرفیت و نصب گردیده باشد گارانتی می نماید.

فرم درخواست اطلاعات

در صورتی که پاسخ پرسش خود را در فهرست بالا نیافتید، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت توسط بخش پشتیبانی شرکت تهویه گلدیران پارس به شما پاسخ داده شود.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.