اخبار

سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد
۰۶ شهریور ۱۳۹۵

سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد

(سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد) اقتصاد سبز با فناوری روز دنیا و بهره گیری از محصولات دارای کمترین مصرف انرژی به پیش می رود. در همین راستا، سیستم های نسل جدید کولرگازی ال جی با مصرف بهینه انرژی از گردش چرخ های اقتصاد خانواده حمایت می کنند. توربین های بادی را در خانه ها به گردش در آوریم. راهکارهای کاهش مصرف انرژی همان قدر کارساز هستند که بهره گیری از انرژی چرخش توربین های بادی مفید است. شرکت های ال جی / گلدیران با عرضه نسل جدید کولرهای گازی اینوتر با کاهش چشم گیر 73 درصدی انرژی راهی نو در مصرف بهینه انرژی گشوده اند. جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی برای همشهریان مشهدی راهکار ما برای فرهنگ سازی و تسهیل دسترسی خانواده های شهر مشهد به سیستم های برتر تهویه مطبوع ال جی است. به گزارش روابط عمومی گلدیران، جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی برای همشهریان مشهدی با شعار «تخفیف + 4 عدد پژوه 206» از 25 اردیبهشت ماه به ... ادامه مطلب »
دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!
۰۵ تیر ۱۳۹۵

دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!

جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی (ویژه مشهد) دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت! گرانبهاترین ثروت شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات این شرکت است. ارائه اسپلیت های بسیار پیشرفته با توان صرفه جویی انرژی تا 73%، قابلیت خنک کنندگی منحصر به فرد، فیلترهای پرقدرت و سرویس نصب و خدمات پس از فروش مطمئن شرکت مشتریان گلدیران از جمله امتیازات ویژه ای است که شرکت گلدیران پارس برای خریداران علاقمند به برند ال جی تدارک دیده است. به گزارش روابط عمومی گلدیران، دومین مرحله قرعه کشی جشنواره تابستانه کولرهای گاز ال جی ویژه همشهریان مشهدی برگزار شد. این جشنواره با شعار "تخفیف + 4 عدد پژو 206" از 25 اردیبهشت ماه به مدت محدود آغاز شده و قرعه کشی دومین پژو 206 آن در دفتر مرکزی شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس انجام و آقای مهدی موسوی زاده یزدی به عنوان دومین برنده خوش شانس جشنواره معرفی شدند تا علاوه بر تخفیف نقدی، ... ادامه مطلب »
جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت
۲۳ خرداد ۱۳۹۵

جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت

جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت در بازی زندگی می توان با یک محاسبه ساده برنده هم زمان چند هدیه بود. جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی برای همشهریان مشهدی  چنین فرصت بزرگی را فراهم کرده است. این جشنواره با شعار «تخفیف+ 4 عدد پژوه 206» از 25 اردیبهشت ماه به مدت محدود آغاز شده و قرعه کشی اولین پژوه 206 آن در دفتر مرکزی شرکت گلدیران قشم برگزار و آقای اصغر مقدم به عنوان اولین برنده خوش شانس جشنواره معرفی شد تا علاوه بر تخفیف نقدی، برنده یک دستگاه پژو 206 سفید رنگ باشد. به گزارش روابط عمومی گلدیران، آقای مقدم خریدار کولرگازی اینورتر بوده و جایزه ویژه خود را در تاریخ 17 خردادماه دریافت کرد. شرط حضور در جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی (ویژه مشهد)، خرید و نصب محصولات تحت گارانتی گلدیران در زمان جشنواره و ارائه فاکتور نصب بین 3 الی 30 روز پس از نصب به فروشگاه محل خرید ... ادامه مطلب »
زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای

مرکز کارآفرینی دانشگاه گلدیران برگزار می‌کند: زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای زبان بدن زبان فکری هر انسان است. زبان بدن به قدری تاثیرگذار است که می‌تواند کلیات یک کسب و کار را متحول کند و باعث امتیاز برند در برابر برندهای هم شکل، هم عرض و هم طول شود. افرادی که قدرت زبان بدن را نادیده می‌گیرند، محکوم- اگر نه به شکست- به دوم بودن هستند. در کارگاه «زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای» می آموزیم چگونه زبان بدن خود را مدیریت کرده و از آن به گونه‌ای بهره ببریم که به عنوان فصل مشترک بالا بردن توانایی و قدرت جذب مشتری شود و فروشنده را از هر فعل یا رفتاری باز دارد که می‌تواند مشتری را از دایره خرید خارج کند. کارگاه «زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای» 28 و 29 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش گلدیران (میدان آرژانتین، خیابان 16 بخارست، پلاک 14) برگزار می‌شود. برخی از سرفصل‌های کارگاه عبارت‌اند از: ... ادامه مطلب »
Inverter JBP
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

Inverter JBP

آنتالیای ترکیه، میزبان برترین نمایندگان فروش تهویه گلدیران پارس شرکت ال جی متعهد به همراهی و حمایت همه جانبه از نمایندگان برای کسب موفقیت آنهاست. جناب آقای دی.اس.آن، مدیر عامل ال جی در ایران، در جمع برترین نمایندگان شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس با بیان این مطلب گفت: حضور ما در اینجا نماد همبستگی ال‌جی و شرکت تهویه گلدیران پارس است. ما با هدف نشان دادن اهمیت بالایی که برای نمایندگان قائل هستیم و حمایت از آن‌ها در مسیر فروش و جلب رضایت مشتریان در اینجا حضور داریم. امیدوارم این اتفاق بزرگ به مشارکت هرچه بیشترمان کمک کرده و مبنایی برای رشد هرچه بیشتر مشتریان وفادار  ما در بازار شود. دومین گردهمایی برنامه تجاری مشترک ال جی و گلدیران (JBP) با نام Inverter JBP  با حضور جناب آقایان لیو، مدیر کل سیستم های تهویه مطبوع ال جی در دنیا ، دی. اس. آن، مدیر عامل ال‌جی در ایران، جروم لی، مدیر سیستم های تهویه مطبوع ال جی در ایران، سهیل ... ادامه مطلب »
تغییر دکوراسیون جدید شوروم مرکزی تهویه گلدیران
۱۳ آبان ۱۳۹۴

تغییر دکوراسیون جدید شوروم مرکزی تهویه گلدیران

 شوروم مرکزی تهویه گلدیران از تغییر دکوراسیون جدید خود با حضور مدیران ارشد گلدیران و ال جی رونمایی کرد. در این مرکز اطلاعات تخصصی در مورد تمامی سیستم های تهویه مطبوع ال حی اعم از خانگی و صنعتی در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرد. بازگشایی مجدد شوروم مرکزی تهویه گلدیران همزمان با رونمایی از محصولات جدید سال 2015 بوده است. چنانچه در سال های گذشته نیز شاهد بوده ایم شرکت ال جی و گلدیران  همواره تلاش نموده تا با معرفی تکنولوژی های جدید در جهت رضایتمندی مشتری گام بردارد و در این راستا محصولات کم مصرف خود را به بازار عرضه نموده است . در محصولات جدید 2015 این رویکرد مود ویژه ای داشته و ال جی توانسته محصولی با 73% صرفه جویی در مصرف انرژی را به بازار معرفی کند.   ادامه مطلب »
شاهکار سیستم های تهویه مطبوع ال جی رونمایی شد
۰۴ مهر ۱۳۹۴

شاهکار سیستم های تهویه مطبوع ال جی رونمایی شد

تهران- مراسم رونمایی از محصولات تهویه مطبوع  ال جی با حضور آقایان هومن راستکار، مدیر محصول و زنجیره تامین، پویا رسولی، مدیر بازاریابی تهویه مطبوع گلدیران قشم، سهیل سهیلی پور، قائم مقام ، علیرضا تقابنی، مدیر گروه سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی ، و جروم لی، مسئول بازرگانی دستگاه‌های تهویه مطبوع خانگی ال‌جی در ایران، خبرنگاران رسانه های مختلف و جمعی از میهمانان ویژه شرکت تهویه مطبوع گلدیران قشم عصر پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه در سالن همایش های هتل پارسیان آزادی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی گلدیران، سیستم‌های نکست پلاس اینوتر وی (Next Plus Inverter V)، نکست وان اینورتر وی (Next One Inverter V) و تایتان بیگ اینورتر (TITAN BIG Inverter) با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و متناسب با ویژگی های اقلیمی ایران عرضه شده اند. در نشست خبری که در حاشیه مراسم رونمایی برگزار شد، آقای امیر حسین نظاری، کارشناس آموزش تهویه مطبوع قشم، از ... ادامه مطلب »
افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم
۲۴ اسفند ۱۳۹۳

افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم

افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم در جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، مشتریان به ما پاسخ «آری» دادند!  در پی برگزاری جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان، شرکت ال‌جی به عنوان برند محبوب در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع از سوی مشتریان انتخاب شد و تندیس برند محبوب به آقای علیرضا تقابنی مدیر اجرایی شرکت تهویه گلدیران قشم اهداء شد. به گزارش روابط عمومی گلدیران، دومین دوره جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان با حضور حدود 800 برند در 76 گروه کالا/خدمات برگزار شد و در این میان، شرکت تهویه گلدیران قشم در حالی موفق به اخذ این تندیس از جشنواره برندهای محبوب شد که با به کارگیری نیروی متخصص و آموزش‌دیده، سیاست‌گذاری بلند مدت در جهت رعایت حقوق مصرف‌کننده تلاش دارد تا میزان رضایتمندی مشتریان هر روز بیشتر شود. پس از دو ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره، طی مراسمی باشکوه، برندهای ... ادامه مطلب »
فناوری CoreCare در دستگاه‌های تصفیه آب و تصفیه هوای ال‌جی
۰۳ اسفند ۱۳۹۳

فناوری CoreCare در دستگاه‌های تصفیه آب و تصفیه هوای ال‌جی

سیستم منحصربه‌فرد ال‌جی با نام CoreCare یکی از فناوری‌های اختصاصی ال‌جی برای محافظت از سلامت در دنیاست. در واقع، CoreCare متشکل از سه سیستم مرکزی مجزا در محصولات مرتبط با حفاظت آب و هوا و صدنلی‌های ماساژ ال‌جی است. در مجموع این قابلیت‌ها در کنار هم آسایش، راحتی و سلامتی برای مصرف‌کنندگان به ارمغان آورده می‌شود. سیستم CoreCare در دستگاه تصفیه آب ال‌جی ارائه‌دهنده سه ویژگی است: تصفیه ۴ مرحله‌ای، محفظه آب استیل جهت تصفیه هرچه بهتر آب به همراه کیت استریلیزه کننده سازگار با محیط زیست. محفظه آب استیل در این محصول بر خلاف مخزن های پلاستیکی متداول، از رشد باکتری‌ها جلوگیری نموده و به طرز چشمگیری ناخالصی‌ها را از بین می‌برد. علاوه بر محفظه داخلی، کیت استریلیزه نیز با استفاده از سیستم‌های الکترولیز و یونیزاسیون تا ۹۹٫۹ درصد آب را تصفیه می‌کند و ناخالصی‌ها را از بین می برد. در این روش از HOCI به جای ... ادامه مطلب »