زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
مرکز کارآفرینی دانشگاه گلدیران برگزار می‌کند:
زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای
زبان بدن زبان فکری هر انسان است. زبان بدن به قدری تاثیرگذار است که می‌تواند کلیات یک کسب و کار را متحول کند و باعث امتیاز برند در برابر برندهای هم شکل، هم عرض و هم طول شود.
افرادی که قدرت زبان بدن را نادیده می‌گیرند، محکوم- اگر نه به شکست- به دوم بودن هستند. در کارگاه «زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای» می آموزیم چگونه زبان بدن خود را مدیریت کرده و از آن به گونه‌ای بهره ببریم که به عنوان فصل مشترک بالا بردن توانایی و قدرت جذب مشتری شود و فروشنده را از هر فعل یا رفتاری باز دارد که می‌تواند مشتری را از دایره خرید خارج کند.
کارگاه «زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای» 28 و 29 اردیبهشت ماه در مرکز آموزش گلدیران (میدان آرژانتین، خیابان 16 بخارست، پلاک 14) برگزار می‌شود. برخی از سرفصل‌های کارگاه عبارت‌اند از: آمیزه‌های جدید بازاریابی احساسی، تکنیک‌های استراتژیک تشخیص دروغ و اقناع مخاطب، مدیریت کوکائینی در فروش، گیمیفیکشن در بازاریابی نوین و تفکر سیستمی در زبان بدن.
مدرس فرهیخته این کارگاه، جناب دکتر مازیار میر را پدر زبان بدن ایران می‌دانند. ایشان استاد دانشگاه، عضو مدیران برتر اتحادیه اروپا، عضو انجمن بازاریابی برند و تبلیغات اتحادیه اروپا و چهره‌ای شناخته شده در عرصه صنعت و تجارت کشور است.
برای ثبت نام در این کارگاه دو روزه می‌توانید با شماره 02189525 تماس حاصل نمایید.