دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!

۰۵ تیر ۱۳۹۵
جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی (ویژه مشهد)
دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!

گرانبهاترین ثروت شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات این شرکت است. ارائه اسپلیت های بسیار پیشرفته با توان صرفه جویی انرژی تا 73%، قابلیت خنک کنندگی منحصر به فرد، فیلترهای پرقدرت و سرویس نصب و خدمات پس از فروش مطمئن شرکت مشتریان گلدیران از جمله امتیازات ویژه ای است که شرکت گلدیران پارس برای خریداران علاقمند به برند ال جی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی گلدیران، دومین مرحله قرعه کشی جشنواره تابستانه کولرهای گاز ال جی ویژه همشهریان مشهدی برگزار شد.
این جشنواره با شعار "تخفیف + 4 عدد پژو 206" از 25 اردیبهشت ماه به مدت محدود آغاز شده و قرعه کشی دومین پژو 206 آن در دفتر مرکزی شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس انجام و آقای مهدی موسوی زاده یزدی به عنوان دومین برنده خوش شانس جشنواره معرفی شدند تا علاوه بر تخفیف نقدی، برنده یک دستگاه پژو 206 سفید رنگ باشند.
 به گزارش دریافتی، آقای موسوی زاده خریدار یک دستگاه کولرگازی اینورتر Next One و یک دستگاه تایتان هستند و جایزه ویژه خود را در تاریخ 2 تیرماه دریافت نموده اند.
شرط حضور در جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی (ویژه مشهد)، خرید و نصب محصولات تحت گارانتی گلدیران در زمان جشنواره و ارائه فاکتور نصب بین 3 الی 30 روز پس از نصب به فروشگاه محل خرید است.